Navigation Menu+

Pegasus Havayolları İzmir Bilet Hattı

Tarih : Eyl 30, 2014 Yazar

Pegasus Havayolları İzmir Bilet Hattı : (0232) 988 10 17

 

Atlasjet Sabiha Gökçen Bilet Hattı : (0216) 606 12 35

 

Pegasus İstanbul Atatürk Havalimanı Bilet Hattı : (0212) 988 15 39 

 

THY Sabiha Gökçen Bilet Hattı : (0850) 441 21 30

 

Anadolujet İstanbul Atatürk Havalimanı Bilet Hattı : (0212) 988 15 39 

 

 

Pegasus Telefon NumarasıYolcularından ve çalışanlarından gelen şikayetlerle gündemden düşmeyen Pegasus Havayolları, şaşırtıcı bir uygulamaya daha imza attı. Bilet sattığı yolcularının her adımını paraya çevirmeye çalışan Pegasus, şimdi de çalışanlarının yemeğini adeta karneye bağladı. Paralel yapıya verdiği desteklerle de gündeme gelen Ali Sabancı’nın Pegasus’u yolculara yönelik ücretli ikram satışını, kendi çalışanları için de başlattı. Pegasus havayolları ataşehir şubesi telefon numarası.

Ucuz Uçak Bileti Sorgulama

 

Daha önceleri pilot ve kabin ekipleri için uçağa ekip yemeği yükleyen Pegasus, geçen ay bu uygulamayı sona erdirdi. Airporthabere göre, Pegasus uçuş ekiplerine yemek fişi dağıtmaya başladı. Ekipler bu fişleri kullanarak uçağa yüklenen yemeklerden satın alıyor. Pegasus havayolları bilet değişiklik hattı.

AYLIK LİMİT 300 LİRA

Aylık 300 TL’lik limit yüklenen fişlerle yiyecek ve içecek ihtiyaçlarını karşılayan ekipler, “Bu kadarına da pes” dedi. Uçuş ekipleri, uygulamaya tepki gösterirken; Pegasus, çalışanlarına parayla yemek satarak Türkiye’dekihavayollarında bir ilke imza attı. Pegasus, geçtiğimiz aylarda da pilotların huzursuzluğuyla gündeme gelmişti. İzmir pegasus ucuz bilet hattı. Pilotların uçuş saatleri ve sürekli değişen uçuş çizelgelerinden dolayı rahatsızlık duyduğu, bazılarının da işten ayrıldığı iddia edilmişti. Türk hava yolları diyarbakır şubesi telefon numarası.

Pegasus Havayolları İzmir Bilet Hattı
Değerlendirmeler

Popüler Kelimeler:

1 Comment

  1. Pegasus Havayolları, yolculara yönelik ücretli ikram satışını, kendi çalışanları için de başlattı. Pilot ve kabin ekipleri için uçağa ekip yemeği yükleyen Pegasus Havayolları, geçen ay bu uygulamayı sona erdirdi.

    airporthaber’in haberine göre ekipler için uçağa yemek yüklemekten vazgeçen Pegasus Havayolları, ekiplere ticket olarak bilinen yemek fişi dağıtmaya başladı.

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir