Navigation Menu+

Anadolujet Uçak Bileti Arama (0216) 456 0 383

Tarih : Kas 3, 2013 Yazar

, ile Esenboğa Havalimanı‘ndan gerçekleştirdiği sefer sayılarını arttırdı.

AnadoluJet, gelen yoğun talep üzerine Kurban Bayramı süresince İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ile Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan gerçekleştirdiği sefer sayılarını arttırdı.

, Kurban Bayramı tatili nedeniyle artan uçuş taleplerine yanıt vermek için, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ve Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan ek seferler düzenliyor. Bu bayram da AnadoluJet, özellikle Ağrı, Mardin, Batman, Adana, Trabzon, Kocaeli, İzmir, Kıbrıs ve Bodrum seferlerinde yoğun talep görüyor.

Bayram tatili süresince tarifeli yaklaşık 2 bin sefer haricinde, Ankara – Antalya hattında 5, Sabiha Gökçen – Trabzon, Sabiha Gökçen – Mardin ve Ankara – Bodrum hatlarında karşılıklı olmak üzere 1’er ek sefer uygulaması gerçekleştiriliyor.

Anadolujet Uçak Bileti Arama (0216) 456 0 383
Değerlendirmeler

0 Yorumlar

Yapılan Yorumlar

  1. Pegasus Bilet Erteleme - (0850) 302 54 93 - […] da tam bir tarih belirtilemeyebilir. Örnek vermek gerekirse, genelde tatil için gidilen antalya, bodrum,izmir, alanya gibi bölgeler için satın…
  2. Anadolu Jet Yurtiçi Uçak Bileti Alma Telefon - (0850) 302 54 93 - […] AnadoluJet’in Nevşehir Kapadokya – Antalya ve diğer uçuşları hakkında daha fazla bilgi almak için www.anadolujet.com resmi internet sitesini ziyaret…

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir