Navigation Menu+

Uçak Bileti Kıbrıs Uçak Bileti Alma Telefon

Tarih : Şub 1, 2014 Yazar

Uçak Bileti Kıbrıs Uçak Bileti Hattı (0216) 456 97 11

Thy Kıbrıs Uçak Bileti Hattı (0216) 456 03 83

Atlasjet Kıbrıs Uçak Bileti Hattı (0216) 456 9 711

Anadolujet Kıbrıs Uçak Bileti Sorgulama Telefon(0216) 456 0 383

 

Kıbrıs Haberleri

Uçak Bileti Telefon NumarasıTürk Havayolları, Onur Havayolları,Uçak Bileti Havayolları, Atlasjet ve SunExpress Kıbrıs’a uçuş düzenleyen havayolları. Ancak aralarında Kıbrıs’a ait olanı yok. 2010 yılında Kıbrıs Türk Havayollarının uçuşları sona erdirdiğinden beri Ercan havalimanına “Kıbrıslı” bir uçak inmiyor.

Bu durum yakında değişecek. Aerotelegraph’a göre Karpaz Havayolları veya uluslar arası adıyla Karpaz Airlines tüm lisans ve evrak işlerini bitirmiş durumda. Havayolunun özel olmasına rağmen uçuşlar devlet tarafından kontrol edilecek.

Karpaz Havayollarının ilk uçuşu Nisan’da İstanbul ikametine doğru kalkacağı planlanıyor. Havayolunun hangi uçakları kullanılacağı ve İstanbul dışında hangi şehirlere uçacağı henüz açıklanmadı.

Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl, Buruma ve Yiğit Gökoğlan transferleri ile ilgili olarak kendilerine yapılan eleştrilere yanıt verdi.

Makaleyi Oyla
[Total: 1 Average: 3]

1 Comment

  1. Türkiye Kore Gidiş Geliş Hesaplı Kore Havayolları Uçak Bileti 510€ . Kırgız Air Hava Yolları Şubeleri . İzmir Hannover Uçak Bilet Fiyatları 115.99€ . Belarussia Hava Yolları Atatürk Havalimanı Telefonları . Air France Havayolları Uçaklarında Kaç Bavul Hakkı Var .

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating

Müşteri Hizmetlerini Ara