Navigation Menu+

Sabiha Gökçen Bilet Telefon

Tarih : May 8, 2016 Yazar

Sabiha Gökçen Bilet Telefon : (0850) 840 48 31

 

Adnan Menderes Bilet Telefon : (0232) 988 12 98

 

Thy Antalya Şubesi Telefon : (0242) 988 01 66

 

Atlas Jet Şanlıurfa Şubesi : 0414) 988 01 61

 

Ucuz Uçak Bileti Telefon

Ucuz Uçak Bileti Telefon

Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve İGA Yönetim Kurulu üyesi Nihat Özdemir, 3.Havalimanını yaptıklarını, buraya gelecek yolcu ve araç sayısının belli olduğunu belirterek, “Ancak bunu taşıyacak karayolu, demiryolu, metro 2 yıl önce söylememize rağmen ihalelerini bile yapmaya muvaffak olamadık. Bunları yapmazsak limanlarımız, havalimanlarımızın hepsi açıldığında İstanbul’un başına bela olacak yatırımlar haline gelecek” dedi. Ankara aşti uçak bileti satış ofisi.

“HAVACILIK SEKTÖRÜ YÜZDE 10 BÜYÜYOR”

Özdemir, “Forum İstanbul 2016″nın ikinci gününde yaptığı konuşmada, Türkiye’nin hem avantajları hem de dezavantajlarının bulunduğunu belirterek, Türkiye’nin coğrafi anlamdaki avantajlarını anlattı. İstanbul havalimanından geçen yolcu sayısının yüzde 60’ının transit geçen yolcu olduğunu ifade eden Özdemir, şunları kaydetti: “Bizim yeni yapacağımız 3. Havalimanı’nda da bu özellikleri kapsayan bir havalimanı yapmaya çalışıyoruz. Büyük bir çalışma var ve bu çalışmayı bu şekilde sürdürür ve herhangi bir aksilik olmazsa 2018’in ilk çeyreğinde bu havalimanımızı 90 milyon yolcu kapasitesi ile açıp havacılık sektörüne sunacağız. Dünyada ve Türkiye’de havacılık sektörü yüzde 10’lar seviyesinde büyüme gösteriyor. Türkiye’de de bu rakam daha yukarıda çıkmaktadır.” Ucuz uçak bileti alo bilet hattı.

KARADENİZ SAHİLİNE LİMAN

3. Havalimanı’nın Karadeniz sahilinde bir liman yapmayı planladıklarını belirten Özdemir,“Kargo işletmeciliğimizde, akaryakıtın tüketimiyle ilgili kesinlikle Karadeniz sahilinde bir liman yapma ihtiyacımız olduğu gözükmektedir. Bu çalışmalarımız hızla devam ediyor. Çok büyük olmasa da küçük bir konteyner koymayı hedeflemiş durumdayız. Orada limana uygun arazi bulduk. Çalışmalarımızı yapıyoruz. Bir mendirek ve rıhtım ile ortasını tarayarak konteyner gemilerinin yanaşacağı bir liman haline getireceğiz. Oraya yaklaşan akaryakıt temini yapacak gemilerin 60 bin tondan aşağıda olmaması gerekiyor” diye konuştu. Kartal türk hava yolları telefon numarası.

“YATIRIMLAR İSTANBUL’UN BAŞINA BELA OLABİLİR”

Ucuz uçak bileti satın alma ofis numaraları. Liman ve havalimanını yapıp entegre sistem tamamlanmazsa yapılan yatırımların hepsinin boşa çıkacağını vurgula Özdemir, “3. havalimanını yapıyoruz, buraya gelecek yolcu sayısı belli, araç sayısı da belli. Ancak bunu taşıyacak karayolu, demiryolu, metro. 2 yıl önce söylememize rağmen ihalelerini bile yapmaya muvaffak olamadık. Şimdi bunları yapmazsak limanlarımız, havalimanlarımızın hepsi açıldığında İstanbul’un başına bela olacak yatırımlar haline gelecek” dedi.

Makaleyi Oyla
[Total: 0 Average: 0]

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating

Müşteri Hizmetlerini Ara