Navigation Menu+

SunExpress Antalya Şubesi Telefon

Tarih : Tem 1, 2016 Yazar

 

SunExpress Antalya Şubesi : (0242) 988 01 66

 

SunExpress İzmir Şubesi : (0242) 988 01 66

 

Uçak Bileti İzmir Şubesi : (0232) 988 12 98

 

THY İzmir Şubesi : (0850) 840 48 31

 

Atlas Global Gaziantep Şubesi : (0232) 988 12 98

 

Uçak Bileti Dalaman Şubesi : (0252) 988 01 66

 

SUNEXPRESS UÇAK BİLETİ İLETİŞİM

sunexpress ucuz uçak bileti telefon

sunexpress ucuz uçak bileti telefon

Uçak biletleri için artık mobil uygulamalar dahil birçok kolay rezervasyon veya satın alma imkanı mevcuttur. bu uygulamalar firmadan firmaya farklılık gösterse de hedef müşterinin en az zaman kaybı ve en az işlem ile uçak biletini alabilmesidir. İşin mali boyutları için yapılan kampanyalar ve müşteri sadakat programları da bu konunun destekçisidir.

Her ne kadar bu kolaylıklar mevcut olsa da iletişim kurma ihtiyacı her zaman düşünülmesi gereken bir konudur. Bu nedenle Sun express uçak bileti iletişim için birçok seçenek sunmaktadır.

Sun Express hava yolu firması İzmir ve Antalya çıkışlı yurt içi ve yurt dışı uçuşları ile Türk Hava Yolu pazarında önemli aktörlerden biridir. Havaalanı imkanlarının gelişmesi ve havayolu kullanım maliyetlerinin makul seviyelere gelmesi ile son derece hareketlenen bu pazarda kendine has yeri ve uçuşları ile önemli bir uçuş potansiyeli yakalamıştır.

Bir diğer makalemizde Uçak Bileti havayolları’nın bostancı şubesi hakkında konum ve telefon bilgisi yer almaktadır. Okumanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Yine düzenlediği genel ve özel kampanyalar ile bu uçuşlar için hem maliyet düşürücü hem de müşteri potansiyeli artırıcı faaliyetlerini de sürdürmektedir. Şirketin Yılındaki kuruluşundan bu yana kat ettiği mesafe oldukça önemlidir. Türk Hava Yolları ortaklığında kurulan şirketin bugün yurt dışı ve yurt içi uçuşları oldukça önemli bir seviyede gerçekleşmekte ve artış göstermektedir. Antalya kuruluşlu şirket, yurt dışı önemli havayollarından birinin, Lufthansa’nın ortaklıktaki gücünü yine ülkemizin resmi hava yolu ile birleştirmeyi başarmış ve ülkemizin önemli bir merkezi İzmir’i de bünyesine katarak oldukça önemli rotalara uçmaya başlamıştır.

Gelinen noktada özellikle yurt dışındaki vatandaşlarımızın Ege ve Akdeniz seyahatlerinde önemli bir havayolu firması olarak faaliyet göstermeye devam etmektedir. bu nedenle başta müşteri ilişkileri ve iletişim seçenekleri bakımından oldukça güçlü ve farklı alternatifler ile hizmet sunmaktadır. Yılın her dönemi kendi içindeki başta kampanya ve indirim haberleşme ağı ve de müşteri ilişkileri yönetimi son derece ilgi görmektedir. Bunun için yapmanız gereken firmanın web sitesini ziyaret ederek kayıt yaptırmak ve uçuşlarınızın her an keyfini çıkarmak! Sun express uçak bileti iletişim için başta telefon olmak üzere birçok alternatifi sunmaktadır.

Uçak Bileti havayolları’nın en uygun bilet hattı numarası olarak telefon numaraları internette çok fazla yer almaktadır. Fakat bunların çok az bir oranda çalışan telefon numarası bulmak mümkündür malesef.

Bu sayede hemen her şartta havayoluna ulaşarak gerek bilgi ve düzenlemeye ulaşmanız, bilet işlemlerinizi güvenle ve süratle yapmanız sağlanmaktadır. Oldukça geniş bir hizmet ağı ile donatılmış bu hava yolu firması için iletişim bilgileri ise şu şekildedir. Telefonla iletişime geçmek ve biletme dahil tüm işlemleriniz için (0850) 840 48 31 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz. Türkiye operasyonları için bu numarayı kullanan firma yurt dışı için de belli başlı merkezler oluşturmuştur. Bu ülkeler ile ilgili detaylara ve yapacağınız bu görüşmelerin size maliyeti hususundaki bilgilere https://www.indirimsepeti.gen.tr adresinden iletişim sekmesini tıklayarak erişebilirsiniz.

Yine bu sayfalardan gerekli kayıtları tamamlayarak bilet satın alma dahil olmak üzere birçok hizmete ulaşabilirsiniz. Online olarak sorularınızı iletebilir ve yanıtlarını alabilirsiniz. Firmanın tüm uçuş operasyonları ve hakkındaki tüm kurumsal detaylara da yine bu sayfalar aracılığı ile erişim sağlamak mümkün olacaktır. Sun Express firmasının tüm kampanya ve avantajlı fırsatları için hem bu sayfalardan yararlanabilir hem de mail adresinize bu fırsatların gönderilmesi konusunda talepte bulunabilirisiniz. Uçak bileti satın alma ve bu konu ile ilgili tüm detaylara da buradan ulaşabilirsiniz.

Sun express uçak bileti iletişim konusunda ilk alternatifiniz firmanın Türkiye içinden aranabilen Müşteri Hizmetleri telefonu olan 444 0 797 dir. Bunun haricinde başta web sitesi olmak üzere birçok iletişim imkanı ile bilet başta olmak üzere hizmet alabilirsiniz.

Uçak Bileti havayolları’nın satış ofisleri hakkında detaylı bilgi alabilmek için www.uçak biletibayim.com adlı internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Güncel telefon numaraları ve ucuz uçak bileti çağrı merkezi numaraları yer almaktadır.

Makaleyi Oyla
[Total: 6 Average: 3.7]

1 Comment

  1. Corona virüs günlerinde toplum gözünde açığa çıkan Fırsatçı soyguncu diye adlandırılan şirketlerin başında gelen şirket Sunexpress olarak ilk sıraya çıkmıştır. Ülkelerine Erasmus kapsamında gelen yabancı öğrencilerin mağduriyetini gidermek adına kira yardımı dahi yapan bir Fransa üniversitesi, yanı sıra toplam masrafları ve kiralarının yarısını ödeyen bir Fransa hükümetinin yanında kendi vatandaşından “Değişiklik bedeli” adı altında haksız kazanç elde etmeye çalışan bir Şirket olan Sunexpress. Gelen şikayet yorumlarına ve telefonlara verilecek bir cevabı olmayan yetkililer çareyi telefon hatlarını kapatmakta ve sosyal medyadaki şikayetlere dahi cevap vermeme yolunu seçmişlerdir. Haksızlığı soygunu ve fırsatçılığı “cevap vermeyerek susarak” örtemezsiniz. Türk halkı size bunun cezasını çektirir. Benden söylemesi. Siz yine bildiğinizi okuyun ve sonuçlarını elbet görürsünüz..

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating

Müşteri Hizmetlerini Ara