Navigation Menu+

Havayolu Biletleri İletişim | Ücretsiz Çağrı Merkezi : (0850) 302 54 93

Tarih : Oca 13, 2017 Yazar

İletişim İstanbul : 0216 456 97 11

 

Telefon Numarası : (0850) 302 54 93

 

Bilet Değişim Hattı : (0850) 840 48 05

 

SunExpress Bilet Tarihi Değiştirme : (0216) 456 97 11

 

İstanbul Pegasus telefon numarası

İstanbul Pegasus Telefon

Uçak bileti seyahatleri konfor, zaman tasarrufu ve para tasarrufu sağlaması sebebiyle son zamanlarda oldukça yaygınlaştı ve her kesimden, her yaştan insanın tercihi olmayı başardı. Özellikle şaşırtıcı fiyatlara satılan biletler buna büyük katkı sağlarken otobüs fiyatlarından daha ucuza geliyor olması da ayrıca ilginç. Özellikle iletişim numarası akıl almaz fiyatlara biletler sunuyor ve bu özelliği ile dikkat çekiyor.

telefon numaraları, internet sitesi ve bilet satış noktalarından biletlerini alabilirsiniz generic accutane hyclate. Bunun yanı sıra şehrinizin toplu taşıma araçları veya havaalanı servisleri ile gidebilir veya sizi evinizden alıp havaalanına bırakma hizmetinden faydalanabilirsiniz. Üstelik böyle bir lüksü bile olduk cazip bir fiyata bilet ücretinize ekleyerek satın alabilirsiniz. Herkes için konfor ve uygun fiyat politikasını prensip edinen firmanın biletlerini şirketimizin 0850 302 54 93 numaralı telefonundan da satın alabilir, bilet saatinizi veya biletinizi değiştirebilirsiniz.

-havayolları telefon’un telefon hizmetleri üzerinden gerçekleştirebileceğiniz her işlemi sizin adınıza gerçekleştiren firmamız tüm uçak bileti işlemlerini çok daha kısa sürede çağrı sırası bekleme derdi olmadan halletmenizi sağlar.

-Fırsatları ile Uçmak Kolay

iletişim’in indirimli fiyatlarını, erken rezervasyon fırsatlarını, kampanyalarını duymayan kalmadı. Uçmayı kolaylaştıran ve insanı uçak ile ulaşım sağlamaya teşvik eden fiyatları ile Türkiye’nin en çok tercih edilen havayolu firmaları arasında. Yüzde yüzün üzerinde bir müşteri memnuniyeti hizmetini prensip edinen firma güler yüzlü personeli ve konforlu yolculukları ile kalitesinden ödün vermeden indirim yapıyor diyebiliriz.

Ayrıca özellikle çocuklarımıza verdiği önem ile sempati toplayan havayolları telefon 444 sosyal sorumluluk projesi olarak çocukların resimlerini uçaklarına çiziyor onların hayal dünyasını destekliyor ve onları hayal etmeye teşvik ediyor. Bu gibi özellikleri ile bir firma olmanın bir tık ötesine geçen ve kalite anlayışını tüm sektörün bir adım önünde tutan bu kadar tercih edilmesinin sebeplerini anlayabiliriz. Son olarak (0850) 302 54 93 numaralı telefon üzerinden firmamıza ulaşarak bilet işlemlerinizin tamamını yapabileceğiniz gibi telefon hizmetleri, internet sitesi ve satış noktaları üzerinden ulaşabilirsiniz.

Telefon Hizmetleri

biletlerinizi 0850 302 54 93 numaralı şirket telefonumuz üzerinden bizi arayarak alabilirisiniz veya biletlerinizin tarihini ya da biletinizi değiştirebilirsiniz. telefon hizmetleri veya internet sitesi işlemlerinden de bu işleri yapabiliyor olsanız da internet üzerinden karmaşık bir hal alan bu işlemler telefonda ise uzun bekleyişlere sebep olabiliyor.

Bu karışık işlemlere veya telefon bekleyişlerine gerek kalmadan kolayca ve kısa sürede halledebilmenizi sağlayan hizmetimiz sayesinde artık uçuş işlemleriniz bir yük olmaktan çıkıyor. Firmamız işlerini büyük bir titizlikle yapar ve işlemlerinizde herhangi bir karışıklığa sebep olmadan işlerinizi kolayca halletmiş olursunuz. Siz sadece nereye ve ne zaman uçacağınıza karar verin gerisini bize bırakın ve yolculuğunuzun tadını çıkarın. telefon no ile uçuş deneyimi olanlar firma kalitesini zaten biliyor tekrardan anlatmamıza gerek yok fakat bilmeyenler için ile ilk uçuş deneyimi şaşırtıcı olacaktır.

Zira öyle ucuz ve indirimli aldığınız bir hizmetin böylesine kaliteli olabileceği aklınızdan bile geçmiyor olacak. Havaalanına gittiğinizde güler yüzlü yer hostesleri ile karşılaştığınızda personelin içten ve sıcak tavrı sizi ısıtıyor daha sonra uçağa geçtiğinizde kabin memurları yine sıcak ve güler yüzlü bir tavırla sizi uça buyur ediyor ve size yerinizi gösteriyor. Yerinizi bulup oturduğunuzda geniş koltuk araları, yumuşak ve ortopedik tasarlanmış koltuklarda rahat rahat yolculuk edebilirsiniz.

Artık tek yapmanız gereken koltuğunuzda rahatlamak ve yolculuğunuzun tadını çıkarmak. Yolculuk boyunca gelecek olan ikramların tadını çıkarın ve kendinizi gideceğiniz yere odaklayın. Uçuş keyfinizi havayolları müşteri hizmetleri sağlarken, tüm bilet işlemleriniz ile firmamız ilgilensin size yolculukların eğlencesi kalsın.

Bir diğer makalemiz de havayolları‘ndan daha önce satın almış olduğunuz uçak bileti tarihinde değişiklik yapabileceğiniz çağrı merkezi numaraları hakkında bilgi veren bilet değişikliği adlı makalemizi okumanızı tavsiye ederi. Bu makalemiz de de havayolları ücretsiz bilet değişim çağrı merkezi olarak hizmet veren diğer numaralarımıza kolayca ulaşabilirsiniz.

Pegasus İletişim

Pegasus İletişim

Pegasus İletişim

Pegasus İletişim, Pegasus müşteri hizmetleri

4.8/5
285
Pegasus İletişim Hattı
Makaleyi Oyla
[Total: 122 Average: 4]

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating

Müşteri Hizmetlerini Ara