Navigation Menu+

Thy Telefon

Tarih : Nis 23, 2017 Yazar

Thy Telefon : (0850) 302 54 93

 

Uçak Bileti Telefon : (0216) 456 97 11

 

SunExpress Telefon : (0216) 456 03 83

 

Uçak Bileti Bilet Değiştirme : (0850) 840 48 05

 

SunExpress Bilet Değiştirme : (0216) 606 43 20

Türk Hava Yolları Uçak Bileti

Türk Hava Yolları Telefon Numarası

Türk Hava Yolları Dünya’nın ve Türkiye’nin en büyük havayolu firmaları arasında sayılı bir konuma sahip ender firmalarımızdan bir tanesidir. Türk hava yolları dünya’nın en fazla noktaya ucuz uçak bileti telefon giden firmaları arasındadır. Her geçen gün türk hava yolları telefon yolcu sayısını ve uçuş noktasını arttırmaktadır.

Türkiye’de türk hava yolları iletişim olarak havalimanı bulunan bütün uçuş noktalarına uçuş gerçekleştiren türk hava yolları bilet hattı günde ortalama 1 milyon yolcuya hizmet vermektedir. Tabii bu rakam yurtiçi’nde böyledir ortalama. Yurtdışı türk hava yolları yolcu sayısı da aylık 2 milyon civarındadır. 

Türk Hava Yolları İletişim

Türk hava yolları bilet hattı, yurtiçi seferlerinin büyük bir bölümünü istanbul atatürk hava limanı‘ndan gerçekleştirmektedir. Sabiha gökçen havalimanı‘ndan yapılan seyahatlerde ise anadolu jet havayolları aracılığı ile yapmaktadır. Türk hava yolları telefon olarak çağrı merkezi hizmeti ile uçak bileti satışı da gerçekleştirilmektedir.

Günümüzde uçak bileti satışı yapan firmaların başında türk hava yolları telefon olarak çağrı merkezi aracılığı ve acenteler tarafından satılmaktadır. Yurtiçi uçak biletlerinde en büyük rekabette Uçak Bileti telefon ile türk hava yolları bilet hattı aracılığı ile yapılmaktaıdır. Gelişen teknoloji ile birlikte her alanda gelişme yaşandığı gibi ucuz uçak bileti sektörü de çok hızlı büyüme yakaladı. Öyle ki her geçen sene bir önceki seneye oranla ortalama %25 büyüme yakalayan uçak bileti sektörü e-ticaret kategorisinde de harcamaların en büyük bölümünü oluşturmaktadır.

Bu büyümenin yanı sıra Uçak Bileti havayolları telefon ile de uçak bileti satışı gerçekleştirilmektedir. Yurtiçi hemen hemen bütün noktalara uçuş gerçekleştiren Uçak Bileti havayolları telefon, yurtdışında da tıpkı türk hava yolları bilet hattı gibi her geçen gün uçuş noktasını arttırmaktadır. Uçak Bileti havayolları, türk hava yolları gibi yurtdışı ağırlıklı değil de daha çok yurtiçi ağırlıklı hizmet vermektedir. Şirketten yapılan açıklamaya göre önümüzdeki 2 sene içerisinde yurtiçi uçak bileti pazarında lider konuma gelecektir.

Yapılan son araştırmalara göre de yurtiçi’nde Uçak Bileti Bilet Hattı; diğer firmalara oranla ciddi bir şekilde popülerliğini arttırmaktadır. Tabii bu başarısını low-cost havayolu modelini çok başarılı bir şekilde uygulamasında yattığını düşünmekteyiz. Öyle ki Uçak Bileti havayolları, gelirlerinin yarısına yakın bir bölümünü uçak içi yiyecek-içecek satışından ve uçak bileti tarihi değiştirmeden sağlamaktadır.

Thy Telefon
3.3 (66.67%) 3 votes

Popüler Kelimeler:

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir