Navigation Menu+

Thy Telefon – Ücretsiz Müşteri Hizmetleri

Tarih : Nis 23, 2017 Yazar

Thy Telefon : (0850) 302 54 93

Uçak Bileti Telefon : (0216) 456 97 11

SunExpress Telefon : (0216) 456 03 83

Uçak Bileti Bilet Değiştirme : (0850) 840 48 05

SunExpress Bilet Değiştirme : (0216) 606 43 20

Türk Hava Yolları Uçak Bileti

Türk Hava Yolları Telefon Numarası

Türk Hava Yolları Dünya’nın ve Türkiye’nin en büyük havayolu firmaları arasında sayılı bir konuma sahip ender firmalarımızdan bir tanesidir. Türk hava yolları dünya’nın en fazla noktaya ucuz uçak bileti telefon giden firmaları arasındadır. Her geçen gün türk hava yolları telefon yolcu sayısını ve uçuş noktasını arttırmaktadır.

Türkiye’de türk hava yolları iletişim olarak havalimanı bulunan bütün uçuş noktalarına uçuş gerçekleştiren türk hava yolları bilet hattı günde ortalama 1 milyon yolcuya hizmet vermektedir. Tabii bu rakam yurtiçi’nde böyledir ortalama. Yurtdışı türk hava yolları yolcu sayısı da aylık 2 milyon civarındadır.

THY logo

Türk Hava Yolları Telefon Bilgileri

Türk Hava Yolları Telefon (0850) 302 54 93
Türk Hava Yolları İletişim (0850) 840 48 31
İstanbul THY Telefon (0216) 456 97 11
İstanbul THY İletişim (0216) 456 03 83

Türk Hava Yolları İletişim

Türk hava yolları bilet hattı, yurtiçi seferlerinin büyük bir bölümünü istanbul atatürk hava limanı‘ndan gerçekleştirmektedir. Sabiha gökçen havalimanı‘ndan yapılan seyahatlerde ise anadolu jet havayolları aracılığı ile yapmaktadır. Türk hava yolları telefon olarak çağrı merkezi hizmeti ile uçak bileti satışı da gerçekleştirilmektedir.

Günümüzde uçak bileti satışı yapan firmaların başında türk hava yolları telefon olarak çağrı merkezi aracılığı ve acenteler tarafından satılmaktadır. Yurtiçi uçak biletlerinde en büyük rekabette Uçak Bileti telefon ile türk hava yolları bilet hattı aracılığı ile yapılmaktaıdır. Gelişen teknoloji ile birlikte her alanda gelişme yaşandığı gibi ucuz uçak bileti sektörü de çok hızlı büyüme yakaladı. Öyle ki her geçen sene bir önceki seneye oranla ortalama %25 büyüme yakalayan uçak bileti sektörü e-ticaret kategorisinde de harcamaların en büyük bölümünü oluşturmaktadır.

Bu büyümenin yanı sıra Uçak Bileti havayolları telefon ile de uçak bileti satışı gerçekleştirilmektedir. Yurtiçi hemen hemen bütün noktalara uçuş gerçekleştiren Uçak Bileti havayolları telefon, yurtdışında da tıpkı türk hava yolları bilet hattı gibi her geçen gün uçuş noktasını arttırmaktadır. Uçak Bileti havayolları, türk hava yolları gibi yurtdışı ağırlıklı değil de daha çok yurtiçi ağırlıklı hizmet vermektedir. Şirketten yapılan açıklamaya göre önümüzdeki 2 sene içerisinde yurtiçi uçak bileti pazarında lider konuma gelecektir.

THY Müşteri Hizmetleri

Yurtiçi ve yurtdışı uçak biletlerinizi anlık olarak THY müşteri hizmetleri temsilcimiz aracılığı ile kolayca sorgulayabilirsiniz. 0850 303 07 87 numaralı THY ücretsiz iletişim hattımızı arayarak daha önce satın almış olduğunuz Türk Hava Yolları ve Anadolu Jet Havayolları‘nın uçak biletlerinde her türlü tarih ve yön değişikliğini de kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Yapılan son araştırmalara göre de yurtiçi’nde Uçak Bileti Bilet Hattı; diğer firmalara oranla ciddi bir şekilde popülerliğini arttırmaktadır. Tabii bu başarısını low-cost havayolu modelini çok başarılı bir şekilde uygulamasında yattığını düşünmekteyiz. Öyle ki Uçak Bileti havayolları, gelirlerinin yarısına yakın bir bölümünü uçak içi yiyecek-içecek satışından ve uçak bileti tarihi değiştirmeden sağlamaktadır.

Makaleyi Oyla
[Total: 10 Average: 4.1]

3 Yorumlar

  1. SLPILG Rezervasyonum 28.05.2020 Uçuş imkanı olacakmı?
    1.) Uçuşta değişiklik mümkünmü yani aynı gün hedefe ulaşabilme imkanı
    2.) Uçuş geröekleşmiyecekse ilk uçuş tarihleri bellimi?

  2. Slm verilen telefon numaraları kullanılmıyor diyor neden aceba arayınca verdiğiniz numaraların hic biri kullanılmıyor diyor thy müşterisi olmam dolayısıyla hava limanına gitmeden bir sorum vardi cevabını alamadım ve sonrasıda bir tatsızlık çıkmasın bilemiyorum bildiğiniz gibi corana hakkımda bilgi alacakdim saygılar ben.kadir Kiziler biletimi onların olarak almış bulunuyorum

  3. Almanya dan gelmeye çalışıyorum biletimi aldım 15 haziran 2020 tarihine iptal mesajı geldi ama bir türlü müşteri temsilcissine ulaşamıyorum

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating

Müşteri Hizmetlerini Ara