Navigation Menu+

Pegasus Telefon Numarası | İletişim

Tarih : Eki 26, 2013 Yazar

PEGASUS‘tan 4 yeni iç hat istanbul, 11 Ekim 2013 – Yeni noktalarla uçuş ağını sürekli genişletmeye devqm eden Pegasus Hava Yolları, Aralık ayından itibaren Balıkesir/Edremit, Şırnak’a; Ocak 2014’ten itibaren ise Erzurum ve Mardin ‘e uçmaya başlıyor.

Yeni satışa açılan dört iç hat ile Pegasus Hava Yolları ‘nın uçuş ağı yurt içinde 31, yurtdışında 45 olmak üzere toplam 76 noktaya ulaşıyor 29,99TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA UÇUYOR Pegasus, 16 Aralık’tan itibaren Pazartesi, Perşembe, Cuma ve Pazar günleri olmak üzere haftanın dört günü Sabiha Gökçen’den Balıkesir/ Edremit’e ve Edremit’ten İstanbul Sabiha Gökçen’e karşılıklı seferlerle uçacak.

Yurtiçi Uçak Bileti 39,99 TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA UÇUYOR Türk Hava Yolları‘nın Şırnak uçuşları, 17 Aralık tarihinden itibaren başlıyor. Pegasus; Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın üç günü karşılıklı seferlerle Şırnak’tan İstanbul Sabiha Gökçen’e ve İstanbul Sabiha Gökçen’den Şırnak’a uçuracak.

39,99 TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA UÇUYOR Pegasus misafirleri, 20 Ocak 2014’ten itibaren Erzurum’a ve Erzurum’dan İstanbul Sabiha Gökçen’e haftanın her günü 39,99 TL’den başlayan fiyatlarla uçabilecek. 39,99 TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA UÇUYOR 2 006 yılından bu yana İzmir’den Mardin’e seferler düzenleyen Pegasus, İstanbul-Mardin seferlerine başlıyor.

Pegasus misafirleri, 21 Ocak 2014’ten itibaren Salı, Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri olmak üzere haftanın dört günü İstanbul Sabiha Gökçen’den Mardin’e ve Mardin’den İstanbul Sabiha Gökçen’e 39,99 TL’den başlayan fiyatlarla uçabilecek.

Pegasus misafirleri, sefer bilgilerine Pegasus Hava Yolları satış noktalarından ve www.flypgs.com internet adresinden ulaşabilirler.

Pegasus Telefon Numarası | İletişim
3.6 (71.11%) 9 votes

Popüler Kelimeler:

2 Yorumlar

 1. Pegasus ile hem yurtiçi hem yurtdışı birçok uçak bileti fiyatları, diğer firmalara oranla ortalama yüzde otuz, yüzde kırk oranında ucuz oluyor.
  Ve bu da müşterilerin birçoğu’nun pegasus havayolları’nı tercih etmesindeki en büyük etmenlerden bir tanesi.
  Pegasus Havayolları yılda ortalama yüzde on beş büyüme oranını yakalamış en hızlı büyüyen havayolu şirketi olma özelliğini de taşımaktadır.
  Dünya’da havayolu taşımacılığı hızla gelişmekte olup, bu da bütün hava yolu şirketleri’ne olumlu bir şekilde yansımaktadır.
  Bu havayolu şirketlerinin başında Pegasus, Türk Hava Yolları, Atlas Jet, Anadolu Jet havayolu firmaları gelmektedir..

 2. Pegasus müşteri hizmetleri aracılığı ile satın almış olduğum biletimde bir değişiklik işlemi yapmak istiyorum. Bu konuda bana yardımcı olabilecek bir çağrı merkezi bulamadım bir türlü.

  İnternette pegasus müşteri hizmetleri olarak yazılan bütün telefon numaraları ya bir seyahat acentesine, yada kapalı bir telefon numarasına denk geliyor nedense. Lütfen yetkililere iletirmisiniz pegasus’un ücretsiz müşteri hizmetleri numarasını daha gizli bir yere saklasınlar.

  Devlet sırrı sonuçta..!

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir