Navigation Menu+

Anadolu Jet Yurtiçi Uçak Bileti Alma Telefon

Tarih : Oca 16, 2014 Yazar

Anadolu Jet Yurtiçi Alo Bilet Hattı (0216) 456 97 11

 

Türk Hava Yolları Alo Bilet Hattı (0216) 456 03 83

 

Sunexpress Bilet Hattı (0216) 456 0 383

 

Atlasjet Uçak Bileti Telefon (0216) 456 9 711

 

anadolujetOrta Anadolu’nun kültür turizmi açısından en önemli durağı olan Kapadokya’yı tatil başkenti Antalya’ya bağlıyor. Anadolujet Nevşehir Kapadokya – Antalya Uçuşları 30 Nisan’da başlıyor.

Halkın havayolu AnadoluJet, sağladığı ekonomik ve konforlu seyahat imkanları ile Anadolu’yu birbirine bağlamaya devam ediyor. Yolcularından gelen istek ve talepleri göz önünde bulundurarak uçuş noktalarını belirleyen AnadoluJet şimdi de Orta Anadolu’yu turizmin başkenti Antalya’ya bağlıyor.

30 Nisan 2014 tarihinde başlayacak AnadoluJet’in Nevşehir Kapadokya – Antalya uçuşları, tatil ve kültür turizminin önemli durakları arasında köprü kuracak.

Yalnızca Nevşehir için değil, Kayseri, Kırşehir, Aksaray ve Niğde’deki seyahat imkanlarını da vatandaşlar için daha konforlu bir seviyeye taşıyacak uçuşlar, yaz tarifesi boyunca haftanın beş günü gerçekleşecek.

Bölgenin turizm alanındaki gelişimine de önemli ölçüde katkı yapacak uçuşlardan AnadoluJet yolcularının daha rahat yararlanması için Kapadokya çevresindeki il ve ilçelerden havalimanına servis hizmeti de gerçekleştirilecek. Özellikle yaz döneminde binlerce turisti misafir eden Antalya ve Kapadokya, artık AnadoluJet ile birbirine çok daha yakın olacak.

AnadoluJet’in Nevşehir Kapadokya – Antalya ve diğer uçuşları hakkında daha fazla bilgi almak için www.anadolujet.com resmi internet sitesini ziyaret edebilir ya da 444 2 538 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Makaleyi Oyla
[Total: 0 Average: 0]

Popüler Kelimeler:

1 Comment

  1. İstanbuldan Nadiye Promosyonlu Kore Havayolları Uçuşları 600€ . İstanbul Honolulu Arası Bilet Fiyatları 600€ . İstanbuldan Havaiye Ucuz Kore Havayolları Uçak Bileti 600€ . Finnair Hava Yolları Atatürk Havalimanı Uçak Bileti Satış . İstanbul Kunming Kore Havayolları Uçak Bileti Gidiş Dönüş 570€ . Antalyadan Dortmunda Uygun Uçak Bileti 135.99€

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating

Müşteri Hizmetlerini Ara