Navigation Menu+

Uçak Bileti Tarihi Değiştirme Pegasus

Tarih : Haz 23, 2016 Yazar

Pegasus Bilet Değişim Telefonu : (0850) 302 54 93

 

SunExpress Bilet Değişim Telefonu : (0216) 606 43 20

 

Pegasus Uçak Bileti İletişim : (0216) 606 11 53

 

THY Uçak Bileti İletişim : (0216) 456 97 11

 

Pegasus İzmir Şubesi : (0232) 988 10 17

 

Anadolu Jet İzmir Şubesi : (232) 988 12 98

 

Pegasus Bilet Tarihi Değiştirme Nasıl Yapılır?

ucuz uçak bileti telefon numarası

ucuz uçak bileti telefon numarası

Pegasus Havayolları şirketi 1990 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Silkar Yatırım, Net Holding ve Aer Lingus ortaklığında kurularak uygun fiyatlı taşımacılık kavramına büyük bir önem veren Pegasus, ilk uçuşunu 1990 yılının Mayıs ayında gerçekleştirmiştir. 20 yılı aşkın önemli başarılara imza atmış ve Sabiha Gökçen Havalimanı’nı da ana üs olarak seçmiştir.

Türkiye’nin başarılı havayolu firmaları arasında yerini alarak adını duyuran Pegasus uçuş faaliyetlerine 2 uçakla başlamış ve zamanla filosunu 43 uçağa kadar çıkartarak geliştirme fırsatı yakalamıştır. Pegasus Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer alarak Türkiye’den 24 ülkede 52 noktaya kadar sefer düzenleyerek önemli başarılara imza atmıştır. Pegasus iç ve dış hatlara seferler düzenlemektedir.

İç hatlarda Antalya, Adana, Ankara, Bodrum, Dalaman, Diyarbakır, Elazığ, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Mardin, Malatya, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Trabzon, Van’a uçuş seferleri düzenlerken dış hatlarda ise Almatı, Amsterdam, Atina, Brüksel, Berlin, Beyrut, Basel, Donetsk, Düsseldorf, Erbil, Krasnodar, Kopenhag, Köln, Kharkiv, Lefkoşa, Londra, Münih, Milano, Marsilya, Paris, Priştina, Roma, Stututtgart, Stockholm, Tahran, Tiflis, Viyana, Üsküp, Zürih’e uçuşlar düzenlemektedir.

Bileti Açık Tarihe Alma – Tarih, Saat ve Gün Değişikliği Yapma

Seyahat acentelerinden almış olduğunuz uçak biletlerinizde yapılmış rezervasyonda değişiklik, uçuş tarihlerinde değişiklik, uçuşun saatini değiştirmek, uçuşun gününü değiştirmek, bileti açığa almak ve biletinizin iptali hakkında işlem yapma hakkına sahipsiniz ve istemiş olduğunuz herhangi bir değişikliği kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Bütün Havayolu uçak biletlerinde ne yazık ki isim değişikliği yapılmamaktadır. Pegasus’ta uçak bileti değişikliği belli bir ücret karşılığında yapılmaktadır. Ücretsiz olarak yapılmamaktadır. Bilet değişikliği işlemlerinizde ücret farkının belirlenebilmesi için ise biletinizin PNR rezervasyon ya da bilet numaranızı yapmış olduğunuz rezervasyona ulaşabilmek için bilmeniz mecburidir.

Bilet değişikliğini telefon aracılığı ile yapmak istediğinizde ise arama yapmadan önce PNR Rezervasyon, bilet numaranızı, kredi kartınızı önünüzde bulundurmanız gerekir. Çünkü yapacağınız her bilet değişikliklerinizde ücretlendirildiğiniz içim ödeme yapmanız gerekmektedir.

Satın aldığınız uçak biletlerinde tarih değişikliği için başvuruda bulunduğunuzda Pegasus, bilet tarihi değiştirme nasıl yapılır sorusu uçuş bileti değişikliği bedelleri sadece havayollarının belirlediği kurallar çerçevesinde yapılmaktadır. Eğer ki biletleriniz promosyon dâhilinde değilse, uçuşunuzda 12 saat kalana kadar cezasız değişiklik işlemi uygulanır, fiyat farkı varsa da hemen tahsil edilir.

Fakat uçuşunuza 12 saatten çok az bir süre kalmışsa uçak bileti, bilet bedeli üzerinden % 30 ceza uygulanır ve değişiklik yapılarak fark ücreti alınır. Ayrıca promosyonlu uçak biletlerinizde kurallara bağlı olarak değişiklik yapılamadığı için biletiniz iadeye alınır ve sizlere yeni bir bilet düzenlenir.

Pegasus siz değerli müşterilerine kaliteli ve konforlu bir uçuş hizmeti sunmayı kendisine amaç edinerek kurulmuştur. Prensipleri arasında eşitlik ilkesi büyük bir önem arz etmektedir. Bu sebeple bilet iptal ya da değişiklik kuralları uçuş parkuruna bağlıdır ve siz değerli müşterilerine eşit uygulanmaktadır. Esneklik yapılması ise mümkün değildir. Bilet ücretleri dinamik bir yapıya sahiptir.

Bilet değişikliklerinizi e-mail yolu ile gerçekleştiremezsiniz. Bilet değişikliği ve iptal kuralları her havayollarının kendi sistemleri doğrultusunda belirlendiği için bilet iptal ve değişiklik kurallarında farklılık gözetilir. Genel kurallar doğrultusunda Pegasus’tan almış olduğunuz biletlerde gün, saat değişikliği yaparak istediğiniz tarihte uçuşlarınızı gerçekleştirebilmeniz mümkündür. İyi uçuşlar dileriz.

Bir diğer makalemiz olan Pegasus telefon numarası başlıklı makalemizi okumanızı tavsiye ederiz. Makalemizde pegasus havayolları’nın yurtiçi ve yurtdışı ucuz uçak bileti satışınını yapıldığı çağrı merkezi numaraları hakkında detaylı bilgi verilmektedir.

Uçak Bileti Tarihi Değiştirme Pegasus
4.3 (86.82%) 44 votes

Popüler Kelimeler:

2 Yorumlar

  1. Mrb, ben biletimi 10dk önce iptal ettirdim. Telefonda onayladimda henüz bi Mail yada mesaj almadım iptala dair. Kontrol edermisiniz lütfen

    Saygılarımla

  2. Ben kasimin 18 gidis 29 da donus bilet aldim bruksel car.ordu ben samsun havaalanina degisiklik yapabilirmiyim bu degisiklikte ucret odemem gerekiyormu

Yapılan Yorumlar

  1. Pegasus Bilet Değişikliği : (0850) 302 54 93Cafe Bilgi - […] Uçak Bileti Tarihi Değiştirme Pegasus […]
  2. Pegasus Bilet Erteleme : (0850) 302 54 93 | Profesyonel İçerik Editörlüğü | Makalecim.Net - […] Pegasus Bilet Tarihi Erteleme […]
  3. Pegasus Uçak Bileti Değişimi : (0850) 302 54 93 - […] ucak bileti tarihi degistirmek […]
  4. Pegasus İletişim - (0850) 302 54 93 - […] Pegasus Bilet Tarihi Değiştirme […]

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir