Navigation Menu+

Uçak Bileti Tarihi Nasıl Değiştirilir

Tarih : Haz 25, 2016 Yazar

 

Bilet Tarihi Değişim Hattı : (0850) 840 48 31

 

SunExpress Bilet Tarihi Değişim Hattı : (0216) 606 43 20

 

Ucuz Bilet Hattı : (0216) 456 97 11

 

SunExpress Ucuz Bilet Hattı : (0216) 606 11 53

 

THY Ucuz Uçak Bileti : (0216) 606 12 35

 

Atlasjet Ucuz Uçak Bileti Telefon : (0850) 840 48 31

 

 

Anadolu Jet Bilet Tarihi Değiştirme Nasıl Yapılır?

sunexpress ucuz uçak bileti iletişim

sunexpress ucuz uçak bileti iletişim

Uçak Bileti bilet değiştirme telefon

Anadolu Jet uçak bileti telefon, 23 Nisan 2008 tarihinde büyük bir halk kitlesine ulaşım hizmeti sağlamak amacıyla kurulmuştur. THY’nin (Türk Hava Yolları) yeni bir iş modeli ile yapılandırmış olduğu farkı bir ticari markası olmuştur. Anadolu Jet’in kurulması ile Türk Hava Yolları yolcularına ek servisler sunulmuş ve ekonomi sınıfından elde edilecek maliyet avantajı bilet ücretlerine yansıtılmıştır.

Maliyet avantajlarının bilet ücretlerine iyi bir şekilde yansıtılması sonucunda ise uçakla yolculuk yapmak insanlara daha elverişli gelmiş ve bu sayede daha geniş uçuş hizmetlerinden yararlanma imkânınız artış göstermiştir hop over to here. Anadolu Jet’in kurulması ile Ankara’nın Anadolu şehirlerine bağlanabilmesi amaçlanmıştır.

Müşterilerine sunduğu kaliteli hizmeti bütün Anadolu’ya, ekonomik ücretler ile hızlı, güvenli ve uçuş zamanını geçirmeden yaymak istemiştir. Kurulduğu yıldan bu yana ulaşım ağını arttırarak yerini sağlam temeller üzerine kazımıştır. Anadolu Jet’ten uçak biletleri aldığınızda kaliteli bir uçuş gerçekleştirirsiniz.

Anadolu Jet İle İlgili Genel Kurallar

Anadolu Jet’ten yaptığınız rezervasyonlarınızın başkalarına devredilmesi mümkün olmayacağı gibi isim değişikliğine de izin verilmemektedir.

Eğer rezervasyon yaptığınız tarihte uçuşunuzu gerçekleştirmezseniz herhangi bir geri ödeme alamazsınız.

Anadolu jet bilet tarihi değiştirme nasıl yapılır sorusunun cevabı açık bir işlem çerçevesinde gerçekleştirilir. Satın almış olduğunuz biletlerinizde rezervasyon değişikliği yaparak biletinizin gün ve saatini başka bir güne ertelemeniz mümkündür. Fakat biletlerde yapılan değişikliklerde ücretlendirmeye tabi kılırsınız. Tarifeli kalkış saatinize 12-2 saat kalana kadar yapılan rezervasyon değişikliklerinde % 30 tazminat bedeli alınırken uçuş saatine 2 saatten az kalan rezervasyonlarda ise tarih değişikliğine izin verilmemektedir.

Rezervasyon değişikliklerinizde biletin düzenlendiği ilk andan itibaren A, E, L promo sınıf ücretlerinde değişiklik ile ücret iadesine izin verilmemektedir. Bunun yanında promo sınıf dışındaki tüm ücretlerde tarifeli kalkış saatinizden yaklaşık 12 saat öncesine kadar değişiklik yaptığınız takdirde bilet başına 10 TL değişiklik tazminatı ödersiniz.

Biletlerinizde rezervasyon değişikliğine gittiğinizde değişikliği yapacağınız tarihte ücret tarifesi ne ise o fiyat üzerinden ücretlendirilirsiniz. Eğer uçuşun gerçekleşeceği zamana ait ücret arasında bir fark varsa yolcu bu farkı ödemeyi kabul etmek zorundadır. Uçak bileti çağrı merkezi yetkililerine ulaşarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İptal ve İade Koşulları Nelerdir?

İç hat uçuşlarınızda elektronik biletlerde iptal ve iade taleplerinizi ilk uçuşunuzun tarifeli kalkış saatine kadar yapmalısınız. Dış hat uçuşlarınızda ise biletlerin iade işlemleri çağrı merkezleri aracılığı ile yapılır ve satın alınan biletlerde iptal ve aide ceza bedeli ödenmektedir. Dikkat edilmesi gereken bir başka husus ise bilet iade işlemleri bilet hangi ülkede düzenlenmişse o ülkede gerçekleştiğidir.

Ödemelerinizi internet üzerinden yaptıysanız iade edilebilen biletlerde iade işlemleri yalnızca bilet hangi kartla alınmışsa ona göre yapılır. Bileti ödediğiniz kredi kartınızın son kullanma tarihi geçmişse veya iptal edildiyse;

Bankaya ait başka bir kart kullanıyorsanız iade hesabınıza aktarılır.

Aynı bankayla çalışmayı bıraktıysanız bankadan resmi bir yazı alarak satış ofislerine başvuruda bulunabilirsiniz.

Bir diğer makalemiz olan Onur Air havayolları ucuz uçak bileti telefon numarası başlıklı makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

İç hatlarda yapmış olduğunuz rezervasyon değişikliklerinde ya da iptallerde uçağınızın kalkmasına 12 saatten fazla bir süre varsa 60 TL ceza işlemi uygulanarak değişiklik yapılır. Uçuşlarınızdan sonra bilet iadesi kurallar gereği yapılmamaktadır. Ayrıca iade işlemlerinizde servis ücret bedeli alınmamaktadır. Online bilet sayfasından işlem yapılan işlemlerde ise rezervasyonlarda değişiklik web siteleri üzerinden yapılamamaktadır.

Parkur ve rezervasyonlarınızda herhangi bir değişim işlemini gerçekleştirmek için yapacağınız tek şey bilet satış ofisleri ile çağrı merkezlerine başvuruda bulunmak olacaktır.

Uçak bileti satın almak isteyen yolcularımızın en büyük sorunlarından birisi de uçak biletini telefonla almak istediklerindeki sorunlardır. Bu sorunları ortadan kaldırmak için www.indirimsepeti.gen.tr adlı internet sitemizde güncel ve aktif uçak bileti çağrı merkezi numaralarına yer verilmiştir. İncelemenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Makaleyi Oyla
[Total: 8 Average: 4]

4 Yorumlar

  1. Promosyonlu biletlerin kullanılmaması halinde vergiler geri nasıl alınacaktır.

  2. Uçak Bileti Tarihi Nasıl Değiştirilir

  3. Uçak Bileti Tarihi Nasıl Değiştirilir

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating

Müşteri Hizmetlerini Ara